Strzyżenie i Fryzjer dla psów Gliwice – happy dog Zabrze
No Data

Wrastający paznokieć

Wrastający paznokieć

Post by relatedRelated post

Klamry korygujące mogą być wykorzystywane podczas usuwania odcisków w obrębie wału paznokciowego. Najczęściej jednak służą do skorygowania nieprawidłowego wzrostu paznokcia. Klamra jest prosta i bezpieczna w użyciu, łatwa do zamocowania, niekłopotliwa w dalszej pielęgnacji. klamry korygująceJednak wszelkie procesy nakładania klamry należy wykonać w odpowiednim salonie kosmetycznym. Płaska forma klamry nie powoduje ucisku w obuwiu, co daje nam komfort poruszania się. Przed założeniem klamry koniecznie trzeba zrobić pedicure bez kąpieli wodnej. Następnie trzeba zmatować płytkę paznokcia, najczęściej używa się do tego specjalnego kamienia. Klamrę należy nałożyć w miejscu bolącym, aby w ten sposób osiągnąć najlepszy efekt.

Jeżeli klient odczuwa silny ból, oznacza to, że ucisk i napięcie klamry jest zbyt duże, więc należy je zmniejszyć poprzez powtórne oszlifowanie. Na tym jednak najlepiej znają się wykwalifikowane kosmetyczki. Klamra po takim zabiegu pokrywana jest utrwalaczem, aby mieć pewność, że będzie ona trwała.

Założenie klamry korygującej nie jest tanie. Dużo zależy od materiału klamry, a także od salonu kosmetycznego.

Stosując klamry bardzo często można uniknąć zabiegu chirurgicznego polegającego na usunięciu całego paznokcia. Za pomocą klamry korygującej możliwa jest także korekcja wzrostu płytki paznokcia oraz wykształcenie jej prawidłowego wybrzuszenia. Jest prawie bezbolesną metodą leczenia wrastających paznokci. W większości przypadków zastosowanie klamer raz na zawsze usuwa problem wrastania.

Jest ona prawie niewidoczna, ktoś, kto ją posiada nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Przynoszą one natychmiastową ulgę stopom zmagającym się z codziennym bólem. Dlatego coraz więcej osób z problemami z paznokciami korzysta z takiej właśnie usługi.

Obecnie jednak w taki przypadku niekoniecznie trzeba od razu korzystać z propozycji chirurga i usuwać cały paznokieć. Inną, nową metodą jest zastosowanie klamer korygujących. Klamry te przykleja się do wierzchu paznokcia, oczywiście po wcześniejszym jego przygotowaniu. Wymuszają one na paznokciu prawidłowy tor jego wzrostu. Przynoszą ulgę niemal natychmiast, a na pewno łagodzą wcześniejszy, silny ból.

Często przynoszą trwały efekt i usuwają dolegliwość raz na zawsze. Klamra po nałożeniu jest prawie niewidoczna. Dzięki temu, że nie ma żadnego zapachu, nie powoduje też reakcji alergicznych. Klamra zrasta się razem z paznokciem. Musi mieć ona oczywiście dobrany odpowiedni rozmiar, ( dla każdego indywidualnie ), a także musi być dobrze dopasowana, aby nie przeszkadzała w codziennym poruszaniu się.

Ciekawe wpisy o zdrowiu oraz medycynie:

Wrastający paznokieć
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About