Strzyżenie i Fryzjer dla psów Gliwice – happy dog Zabrze
No Data

fryzjer czwartaków gliwice

fryzjer czwartaków gliwice

Post by relatedRelated post

zdrowie (16)Najczęstszym niedomaganiem pęcherza jest jego zapalenie, które występuje na skutek wtargnięcia przez cewkę moczową baterii zwykle bytujących w jelicie grubym, ale także innych bakterii np. przenoszonych drogą płciową. Chory odczuwa ból przy oddawaniu moczu. W takim wypadku trzeba udać się do lekarza, bo prawdopodobnie potrzebna będzie terapia antybiotykami.
W wyniku nieleczonej infekcji pęcherza moczowego może dojść do powikłań w postaci odmiedniczkowego zapalenia nerek, które charakteryzuje się bólem powyżej pasa po jednej a czasami po obydwu stronach pleców. Leczeniem jest antybiotykoterapia.
Następną chorobą związaną z pęcherzem może być zwężenie cewki moczowej na skutek zatkania np. przez schodzący niżej kamień nerkowy. Zwykle lekarz zleci odpowiednia badania i wybierze odpowiednia kurację.
Wysiłkowe nietrzymanie moczu zachodzi wtedy, gdy mięśnie wokół cewki moczowej słabną i nie uszczelniają jej tak jak należy w wyniku tego dochodzi do popuszczania moczu. Niekiedy, gdy mięśnie te nie są jeszcze bardzo słabe można sobie pomóc ćwiczeniami tzw. mięśni Kegla; w innym przypadku będzie konieczny niewielki zabieg chirurgiczny.

Ciekawe wpisy o zdrowiu oraz medycynie:

fryzjer czwartaków gliwice
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About