Strzyżenie i Fryzjer dla psów Gliwice – happy dog Zabrze
No Data

Kobiece problemy

Kobiece problemy

Post by relatedRelated post

Kobiece problemy (8)Ile kobiet na świecie tyle problemów. Każda z po wejściu w okres dojrzewania przechodzi problemy różnej natury. Nie rozumiejąc swojego ciała, nastolatki myślą, że to co ich spotyka, to jakaś choroba. Pierwszym nauczycielem i przewodnikiem powinna być matka, która jest doświadczoną kobietą na tyle, aby swojej córce pomóc uporać się z problemem. Do najczęstszych należy bolesne lub nieregularne miesiączkowanie. Udając się do ginekologa można sobie poradzić z dolegliwościami.
Niektóre kobiece problemy są przykre, choćby okres menopauzy, który daje się we znaki nie jednej kobiecie. Zlewne poty, uderzenia gorąca, kołatanie serca to już są poważne sprawy. Nie od razu można sobie z nimi poradzić. Najlepiej jest przyjmować roślinne estrogeny na kilka lat przed oczekiwaną menopauzą. W ten sposób łatwiej przez nią przejść.
Następną przykrą dolegliwością, jest nietrzymanie moczu. Może się to przydarzyć każdej z nas, choć problem nie dotyka każdej kobiety. Z tym też da się żyć. Należy zwrócić się o pomoc do specjalisty.

Ciekawe wpisy o zdrowiu oraz medycynie:

Kobiece problemy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About