Strzyżenie i Fryzjer dla psów Gliwice – happy dog Zabrze
No Data

Fizjoterapia psów

Fizjoterapia psów

Post by relatedRelated post

Pomoc i rehabilitacja dla naszego czworonoga

Często jesteśmy w stanie poświęcić bardzo wiele dla naszego czworonożnego pupila. Staramy się troszczyć o niego jak najlepiej i zapewnić mu wszystko, co niezbędne w jego funkcjonowaniu. Czasami nawet rozpieszczamy go smakołykami lub nowymi zabawkami, które tak bardzo uwielbia.
W sytuacji, gdy nasz pupil ulegnie wypadkowi lub chorobie, również staramy się zrobić wszystko, by mu pomóc. Jak zatem postępować? Gdzie szukać pomocy?
Odpowiedź jest prosta. Z urazami u zwierząt należy postąpić podobnie jak z własnymi. Po wizycie u weterynarza i wstępnym wyleczeniu uszkodzenia, warto zapisać pupila do psiego fizjoterapeuty.
Fizjoterapia psów i innych zwierząt staje się coraz popularniejsza i coraz bardziej dostępna. Zabiegi przeprowadzane są przez specjalistów i z całą pewnością pomogą wrócić naszym czworonogom do formy.
W ofercie placówek oferujących tego typu leczenie możemy znaleźć zabiegi takie jak: hydroterapia, która pomaga w poprawie kondycji i motoryki; laseroterapia, która ma znakomity wpływ na gojenie się tkanek i zmniejszanie stanów zapalnych; magnetoterapia, czyli pomoc dla zwierząt cierpiących na choroby układu mięśniowo-szkieletowego, a także problemy neurologiczne.
Wyżej wymienione zabiegi to tylko niektóre z możliwości oferowanych przez kliniki fizjoterapeutyczne dla zwierząt. Przed rozpoczęciem leczenia każdy czworonożny pacjent zapraszany jest na wstępne konsultacje, które pomogą w dobraniu odpowiednich zabiegów, do uzyskania jak najlepszych rezultatów. Dzięki temu możemy być pewni, że leczenie zostanie indywidualnie dostosowane do potrzeb naszego pupila.

Ciekawe wpisy o zdrowiu oraz medycynie:

Fizjoterapia psów
1 vote, 10.00 avg. rating (92% score)
About