Strzyżenie i Fryzjer dla psów Gliwice – happy dog Zabrze
No Data

Dieta i odchudzanie

Dieta i odchudzanie

Post by relatedRelated post

Dieta i odchudzanie (5)Każda kobieta chciałaby dobrze wyglądać, dlatego przed ważnym wyjściem spędzamy wiele czasu na makijażu i przymierzaniu ubrań. Niestety – czasem zdarza się, że sukienka z ubiegłego sezonu okazuje się być za ciasna, bo po zimie przybrało nam się kilka centymetrów w udach i talii. I właśnie wtedy postanawiamy zgubić nadprogramowe kilogramy.

Dieta i odchudzanie to pojęcia, z którymi miała styczność chyba każda kobieta. Niestety wiele z nas jest na ciągłej diecie, która nie przynosi efektów. Zazwyczaj wynika to z naszej niewiedzy – wiele kobiet wiąże odchudzanie z drastycznym obcięciem kalorii i morderczymi treningami na siłowni. Postępowanie takie przynosi efekty, ale tylko chwilowo. Wskutek bardzo niskiej podaży kalorii drastycznie spada przemiana materii i po zakończeniu diety szybko dopada nas znienawidzony efekt jojo.

Jeśli chcesz trwale schudnąć pamiętaj, że żeby schudnąć trzeba jeść. Nie musisz drastycznie zmniejszać ilości kalorii – jedz zdrowo i w rozsądnych ilościach. Jeśli mimo Twoich starań waga nadal nie spada polecam skorzystać z usług dietetyka, dla którego dieta i odchudzanie nie stanowią żadnych tajemnic.

Ciekawe wpisy o zdrowiu oraz medycynie:

Dieta i odchudzanie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About